image

Jeśli szukasz osoby, która profesjonalnie zajmie się obrazem w Twoim filmie, teledysku czy reklamie, to świetnie trafiłeś. Wieloletnie doświadczenie nauczyło mnie, jak łączyć wymagania klientów z moimi sugestiami. Czuję obraz, a moje zaangażowanie w proces twórczy przekłada się na zaangażowanie odbiorców. Na plan wnoszę świeże pomysły i mówię głośno o tym, co warto zmienić, by film przedstawiał się jak najlepiej.

Pasja do filmowania jest tym, co zdecydowanie wyróżnia moją działalność. Jeżeli do wykonania zlecenia wybierzesz operatora filmowego, który poprawnie nakręci materiał – otrzymasz poprawnie wykonany materiał. Ale przecież wszystkie realizacje trafiające do Internetu czy telewizji są wykonane poprawnie… Dla mnie poprawność to za mało. Kiedy nagrywam, czuję mocniej wszystko, co dzieje się dookoła mnie. Właśnie to sprawia, że moje produkcje są wyjątkowe i mają w sobie pewien rodzaj magii. Kamera towarzyszy mi w każdej chwili życia. Tworzę zdjęcia stanowiące idealne dopełnienie scenariusza. Zdjęcia, których podstawą są rzeczywiste emocje.

Czy Ty też oczekujesz od filmu czegoś więcej, niż poprawności? Jeśli tak, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji. Zadzwoń na poniższy numer telefonu lub napisz e-mail na podany adres. Przekonaj się, że realizacja Twojego pomysłu trafia w dobre ręce. Stwórzmy razem coś niepowtarzalnego. Pozwól mi skomponować obraz do Twojej historii.


E: maciej.piorek@icloud.com

T: +48 668 524 009